.

Fotogalerie

VIDEOGALERIE

PROJEKTY

sara
Prison Break

Status: 4. Série
Role: Sara Tancredi
Více info: zde

Statistiky

TOPlist
Webmiss: V.aries
Založeno:
26.1.08
Layout: "Together"
Host: Webgarden.cz
optimalizace PageRank.cz

►Rozhovory

Sarah Wayne Callies hovoří o svém Comebacku!

Proč se Sarah vrátila do seriálu? Co jí k tomu vedlo a co vzkazuje fanouškům? To se dočtete v tomto rozhovoru...

Rep:Jak vypadalo jednání,které opět přivedlo vaší postavu do další série?

SWC:Všechno se seběhlo opravdu rychle,když pomyslíte na to,co se Sáře ve 3.sérii stalo.Akorát jsem se domlouvala s tvůrci jiného seriálu,když náhle zavolal Matt Olmstead (jeden z producentů PB) a navrhl mi,abych se do Prison breaku vrátila zpět.

Rep:A jak jste zareagovala?

SWC:Vzbuzovalo to takový zvláštní dojem se tam opět vrátit,ale musím uprímně uznat,že jsem s ničím takovým nepočítala.Zvážila jsem všechny argumenty pro a proti co se týkali come backu.Chtěla jsem mít jistotu že navrácení Sáry do příběhu je tou správnou volbou...

Rep:Co ovlivnilo vaše rozhodnutí?

SWC:Vlastně jsem se rozhodla vrátit především kvůli loajalitě k mým fanouškům,protože tohle rozhodnutí nebylo celé na mě,ale hlavně na producentech,že tenhle krok učinili.Podle toho co jsem slyšela obdrželi po mém odchodu mnoho dopisů s otázkou proč Sáru zabili,a její náhlý odchod byl pro fanoušky ne moc dobrý šok.Samozřejmě že v tu chvíli si říkáte že jste zodpovědní za to co se Sáře "muselo" stát ve třetí sérii,a proto jsem příležitost k návratu nemohla odmítnout,už jen kvůli všem fanouškům.

Rep:Věděla jste okolnosti vašeho návratu?A úmysly scénáristů?

SWC:Skutečně jsem nevěděla co přesně chystají,jak chtějí Sáru vrátit zpátky do života ale mám v ně plnou důvěru..........pokud by to teda nebyl omyl s pomocí nadpřírozených sil (smích).Pravdou je,že se Sára vrátí - bude živá - a zřejmě se bude pokračovat i v lásce Sáry a Michaela.Víte - nejen fanoušci chtějí vědět jak to dopadne - mě taky hodně zajímá konec toho příběhu! (smích)

Rep:Jak vypadalo vaše znovu-setkání s Wentworthem Millerem?

SWC:Víte,byli jsme stále v kontatku i po mém odchodu z Prison breaku,ale neviděli jsme se před 6 měsíců.Vím že Wentworth byl hodně překvapen když se dozvěděl o mém návratu.Jsem velmi ráda,že jsem mohla opět uvidět všechny mé kolegy z řady seriálu.

Rep:Podobně na tom byla Jodi Lyn (Gretchen Morgan) která byla velmi potěšena vaším návratem a doufá ve vaše společné scény mezi Sárou a Gretchen.Máte podobné pocity?

SWC:Ano.Viděla jsem jakou práci ve třetí sezóně odvedla.Tak doufám že ve 4.série k tomu budeme mít nějaký prostor,protože - musím uznat - že zatím jsem měla v pb čest hrát jen s muži.

Rep:V jakém světle uvidíme Sáru na začátku 4.sezóny?

SWC:Po všech těch událostech co se za poslední měsíce staly,se Sára nachází v nesmírně křehkém duševním stavu,protože dřívě,když neznala Michaela,nebyla zapojena ve zločinu jako teď.A v této sezóně bude muset nést důsledky svých rozhodnutí a své volby.

Rep:A bude to mít nějaký vliv na její vztah s Michaelem?

SWC:Takhle,myslím že jedna vec je jistá,a to - nečekejme že se Michael a Sára ihned vpadnou do náručí.Bude ještě nějaký čas trvat,co si budou budovat jejich vztah. 

Zdroj: uživatelka Chichercio

 


Žádné komentáře
 
Sarah Wayne Callies Fansite - Copyright (c) 2008 V.aries -- V.aries@seznam.cz