.

Fotogalerie

VIDEOGALERIE

PROJEKTY

sara
Prison Break

Status: 4. Série
Role: Sara Tancredi
Více info: zde

Statistiky

TOPlist
Webmiss: V.aries
Založeno:
26.1.08
Layout: "Together"
Host: Webgarden.cz
optimalizace PageRank.cz

►Rozhovory

Kristin Interview Michael & Sara

Takže více novinek o Michaelovi a Sáře: Pomalu,ale jistě se jejich romance bude v následujících týdnech zrychlovat!...
"Dostala jsem Script k 15.epizodě,a řekněme že má hlava z toho byla jak ve vzduchu" řekla Sarah Wayne Callies na Paley Festivalu.Neříkejte mi, že opět přijde o hlavu!Ale díky bohu,jedná se jen o slovní hříčku od Sarah,její charakter Dr.Sáry Tancredi hlavu znovu opravdu neztrácí!Tak jako tak,očividně nás čeká velký zvrat v Prison Breaku!Mohlo by se snad jednat i o těhotenství Dr.Sáry?
Producenti na Paley Center nám poskytli plno nových informací!Takže více novinek o Michaelovi a Sáře : Pomalu,ale jistě se jejich romance bude zrychlovat v následujících týdnech!Výkonný producent Matt Olmstead se zmínil "Ze začátku této sezóny Sára s Michaelem nemohli jen tak utéct a užívat si,prošli si peklem,ale věci mezi nimi se začnou pomalu obracet a uvidíme mezi nimi jistý druh reálné intimity.
"V 15.epizodě se stane něco šokujícího,něco velkého...Je to v podstatě něco podobného o čem jsme mluvili když se Sarah vrátila a také v minulé sezóně.Mluvili jsme o tom v různých rozhovorech a podobně.
"Myslela jsem si...tedy spíš jsem si říkala Kam až s tím chtějí dojít?" řekla Sarah na jistou novinku...No a minulý rok v minulé sezóně,co se řešilo kolem Sarah? Ano je to přeci těhotenství!Znamená to,že příběhová linie Sáry by mohla pokračovat podobně? Nechme se zatím překvapit...

Zdroj: went-sarah.blogspod.com
Poslední komentáře
14.11.2008 20:09:20: Prosím přikládej naši ikonku pokud bereš články od nás smiley${1}
 
Sarah Wayne Callies Fansite - Copyright (c) 2008 V.aries -- V.aries@seznam.cz