.

Fotogalerie

VIDEOGALERIE

PROJEKTY

sara
Prison Break

Status: 4. Série
Role: Sara Tancredi
Více info: zde

Statistiky

TOPlist
Webmiss: V.aries
Založeno:
26.1.08
Layout: "Together"
Host: Webgarden.cz
optimalizace PageRank.cz

Tento web

Redakce

ADMINISTRÁTOŘI


 

Profil Lucie Vítková na Facebooku

V.aries  

Funkce: Hlavní administrátor

Jméno: Lucie Vítková

Věk: 17

Kontakt: e-mail: V.aries@seznam.cz 

Zájmy: Seriály/Filmy, PC, Tvorba webu, Grafika, Hudba, Příroda, Teraristika;

 



dikin.ka

Funkce: Spolupráce s adminem, shánění materiálu na web

Jméno:

Věk: 19

Kontakt: e-mail : Dikin.ka@seznam.cz


 


REDAKCE DOPORUČUJE 


 

Filmy

 

Whisper - Drama-Thriller-Horror ,2007
Děj: Zoufalí lidé dělají zoufalé činy a když podvodník jménem Max (Josh Holloway) už neví, jak by se z mizérie dostal, unese spolu se svojí přítelkyní (Sarah Wayne Callies) a dalšími dvěma komplici malého chlapce z bohaté rodiny, aby zinkasoval tučné výkupné. Jenže brzy všichni začnou slyšet podivné šepoty ve své hlavě, které má zřejmě na svědomí malý chlapec disponující nadpřirozenými schopnostmi. Role se obrací a z únosců se stává kořist..

 


 Seriály

 

Haunted - USA Drama-Sci-fi-Horror ,2003
Děj:
Policejnímu detektivovi Franku Taylorovi (Matthew Fox) se otočí život o 180 stupňů. Nejen, že byl jeho malý syn Kevin unesen, ale rozpadlo se mu kvůli tomu i manželství. Brzy poté se Frank stává soukromým detektivem a doufá, že se mu podaří svého syna najít. Při vyšetřování únosu mladého chlapce a jeho opatrovnice Frank zjistí, že je unesl zlověstný Simon. Během následné přestřelky je Simon zabit a Frank je vážně raněn. V nemocnici objevuje, že ho pronásleduje skupina přízraků. Po propuštění z nemocnice pokračuje v práci soukromého detektiva a přijímá zprávy ze záhrobí...

 


 

Lost - USA Drama, 2004-2008
Děj:
Padesátka cestujících přežije havárii letu 815, který míří ze Sydney do Los Angeles. Ztroskotají na opuštěném ostrově kdesi v Pacifiku, tisíce kilometrů od kurzu, ze kterého se odklonili kvůli bouři. Záchrana nepřichází a přeživší musí čelit jiným problémům. Dochází voda i potrava, příroda si vybírá první své oběti, největší nebezpečí ale čeká uvnitř ostrova. Nad horizontem stoupá černý kouř, z džungle se ozývají podivné zvuky a lidé mají až příliš reálné halucinace. Co skrývá ostrov a byla havárie letadla jen náhoda?

 

 


 

Prison Break - Drama, 2004-2008
Děj:Stavební inženýr Michael Scofield je zoufalým mužem v zoufalé situaci. Jeho bratr, Lincoln Burrows, byl odsouzen za vraždu a čeká na trest smrti ve Státní věznici Fox River.
I přes důkazy proti Lincolnovi je Michael přesvědčený o jeho nevině. S blížícím se termínem popravy Lincolna Burrowse přepadne Michael se zbraní v ruce banku. O peníze mu nejde, jeho jediným cílem je, dostat se za svým bratrem. Během soudu přijme klidně a bez odvolání pětiletý trest ve vězení, má ale jednu podmínku – odpykat si jej ve vězení, které je nejblíže jeho rodného Chicaga. A tak putuje do Fox River. Tam nepřichází s prázdnou. Má u sebe kompletní plány vězení a v hlavě vypracovaný itinerář, jak dostat Lincolna ven a prokázat, že je nevinný.

 


 

Žádné komentáře
 
Sarah Wayne Callies Fansite - Copyright (c) 2008 V.aries -- V.aries@seznam.cz